Murat Yağış | Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanı

Murat Yağış Kimdir?

murat yağış

Murat Yağış,  2007 yılından beri sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Hayatının her alanında spor ve müzikle iç içe olmuştur. 8 yıl boyunca grekoromen ve serbest stilde profesyonel olarak güreşmiştir. Yaptığı müzikler bugün bir çok müzik markette yayınlanmaktadır.

+10 yıldır sosyal medya ve pazarlama alanında yılların kattığı tecrübelerinden faydalanarak müşterilerine hizmet vermektedir.
2017 yılından beri profesyonel olarak masaüstü yazılım ve kişinin ihtiyacına göre web sitesi hazırlama hizmetleri sağlamaktadır.
Web alanındaki ve Hack konusundaki bilgilerini tamamen iyi yönde kullanarak müşterilerinin hem sosyal medyadaki güvenliğini koruma altına almakta hem de internet aleminde prestij sahibi olmalarını sağlamaktadır.

2017 yılında kurduğu Gürcistan merkezli FenoMedia | Dijital Medya Ajansı bugüne kadar yüzlerce insana, milyonlarca sosyal medya hizmeti sağlamış ve insanların medyadaki bilinirliğini arttıracak çalışmalar yaparak müşterilerine internet aleminde prestij kazandırmıştır.

Murat Yağış, 2010 ve 2016 yılları arasında Twitter’da @kimbuMURATYAGIS kullanıcı adı ile 500.00 bin takipçiye ulaşarak Türkiye’de en çok takip edilen ilk 100 tanınmış kişi arasına girmiş bir çok ünlü oyuncu, siyasetçi ve şarkıcıyı geride bırakmıştır.
O yıllarda StarMetre verilerine göre Türkiye’nin en çok etkileşim alan ilk 1.000 hesabı içinden ilk 400’e girmeyi başarmıştır.
Bu sayede bir çok ünlü ile tanışma ve çalışma fırsatlarına erişmiştir.

Murat Yağış, Twitter’da 700’den fazla Trend Topic çalışması yapmıştır.

Murat Yağış, resmi web sitesinin blog kısmında önemli bilgileri ücretsiz olarak insanlarla paylaşmaktadır.

Bugün hala Twitter, Instagram, YouTube gibi diğer sosyal medya platformalarında sosyal medya hizmeti ve profil/sayfa doğrulaması için mavi tik hizmetlerini aktif olarak devam ettirmekte ve özel olarak web sitesi veya masaüstü yazılımları kodlamaktadır.

İş vermek veya soru sormak için: muratyagisreklam@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

veya İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.